Sony SU-WL450
Mounting
| Monteringssätt | Vägg |
Ergonomi
| Avstånd till väggen (max) | 6 cm |
| Avstånd till väggen (min) | 1 cm |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | - 65X9500B - 65X9000B - 55X9000B - X8500B - W950B - W850B - 55W800B |
Vikt & dimension
| Bredd | 438 mm |
| Djup | 79 mm |
| Höjd | 156 mm |
| Vikt | 2 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 1000 mm |
| Låddjup | 1500 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
Övrigt
| Förpackningens vikt | 1979 kg |