Vaste TV-Muurbeugel / 42-70 inch / Maximaal schermgewicht 60 kg / Minimale muurafstand 29 mm / Staal / Zwart
Mounting
| Maxvikt | 60 kg |
| Minsta skärmstorlek | 106,7 cm (42") |
| Maximal skärmstorlek | 177,8 cm (70") |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 100 x 100 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
| Monteringssätt | Vägg |
Design
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 728 mm |
| Djup (min) | 3,5 cm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |