Joby Impulse svart
Design
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Korrekt användning av fjärrkontroll | Actionkamera, Kameradrönare, Digitalkamera |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Bakgrundsljusknappar | Nej |
Batteri
| Uppladdningsbara | Nej |
| Batterityp | CR2032 |
Vikt & dimension
| Bredd | 260 mm |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 10 g |