Kärcher 2.633-144.0 mop accessory/supply Mop handle Black
Egenskaper
| Modell | Skaft till golvmopp |
| Produktens färg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
Vikt & dimension
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 1170 mm |
| Vikt | 917 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1,12 kg |
| Modell | Skaft till golvmopp |
| Produktens färg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 1170 mm |
| Vikt | 917 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1,12 kg |