Konftel 250
konferenstelefon
Egenskaper
| Produkttyp | IP-konferenstelefon |
| Rekommenderad rumsstorlek | Medelstort rum |
| Lämplig för rumarea upp till | 30 m² |
| Språkstöd | Danska, Tyska, Nederländska, Engelska, Spanska, Fin, Franska, Italienska, Norska, Polska, Ryska, Svenska, Turkiska |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd display | Ja |
| Skärmtyp | LCD |
| Upplösning | 128 x 64 pixlar |
| Displaybelysning | Ja |
| Mikrofon, riktning | Rundtagande |
| Frekvensområde | 200 - 3300 hz |
| Ljudtrycksnivå | 90 dB |
| Ekodämpning | Ja |
| Ljuddämpning | Ja |
| Stöder expansionsmikrofoner | Ja |
| Upptagningsområde för mikrofon | 4,5 m |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Equalizer | Ja |
| Fack för minneskort | Ja |
| Typ av minneskort | SD, SDHC |
| Högsta minneskortskapacitet | 32 GB |
| Klarar konferenssamtal | Ja |
| Samtalsinspelning | Ja |
| Pausat samtal | Ja |
| Samtal väntar | Ja |
| Telefonbokskapacitet | 50 poster |
| Volymkontroll | Digital |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Certifiering | EMC: 2014/30/EU, EMC Regulations 2016, LVD: 2014/35/EU, Electrical Equipment (Safety) Regulations 2016, WEEE: 2012/19/EC, RoHS: 2011/65/EU, REACH: EC 1907/2006 |
Strömtillförsel
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, nätspänning | 14 V |
Tekniska detaljer
| Certifikat för överensstämmelse | Direktivet om lågspänning (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Garantiperiod | 2 År |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 77 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Låddjup | 300 mm |
| Förpackningens höjd | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2 kg |
Förpackningens innehåll
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85171800 |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Produkter per lastpall | 72 styck |