Everyday
Extra lång livslängd - cyan - kompatibel - bläckpatron (alternativ för: HP L0S29YC)
| Alternativ för | HP L0S29YC |
| Emballagets bredd | 33.5 cm |
| Emballagets höjd | 25 cm |
| Emballagets vikt | 369.7 g |
| Typ av förbrukningsartikel | Bläckpatron |
| Utskriftsteknik | Bläckstråle |
| Färg | Cyan |
| Kvantitet | 1-pack |
| Kassettens kapacitet | Extra lång livslängd |
| Avkastning | Upp till 16000 sidor |
| Kompatibel med | HP PageWide Managed MFP P57750dw, P55250dw |