HP 301
2-pack - svart, färg (cyan, magenta, gul) - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck; Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare; Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 301-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2540; HP 301-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2540 |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 1; 1 |
| Volym svart patron | 3 ml; 3 ml |
| Volym färgpatron | 3 ml; 3 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 170 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 150 sidor; 150 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck/pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Flerpack; Flerpack |
| OEM-kod | N9J72AE; N9J72AE |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 65% |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 117 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 157 mm |
| Vikt | 60 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Låddjup | 38 mm |
| Förpackningens höjd | 157 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Produkter per lastpall | 1080 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 45 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 127 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,38 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 9 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1032 mm |
| Lastpallsvikt (EU) | 127 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 1080 styck |