HP 303
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 303-bläckpatroner fungerar med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 200 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standard |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Enpack; Enpack |
| OEM-kod | T6N02AE; T6N02AE |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 175 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,23 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |