HP 304
färg (cyan, magenta, gul) - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck; Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle; Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 304-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032; HP 304-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 5020, 5030, 5032 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1; 1 |
| Volym färgpatron | 2 ml; 2 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 100 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standard; Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | N9K05AE; N9K05AE |
| Ursprungsland | Kina, USA, Malaysia |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 190,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,55 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |