HP 308
2-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 308-bläckpatron fungerar med: HP DeskJet 2900, 4300 HP Envy 6110e, 6120e, 6122e, 6130e, 6132e, 6520e, 6530e, 6532e, 6558e, Envy 6100, Envy 6165e, Envy 6500; HP 308-bläckpatron fungerar med: HP DeskJet 2900, 4300 HP Envy 6110e, 6120e, 6122e, 6130e, 6132e, 6520e, 6530e, 6532e, 6558e, Envy 6100, Envy 6165e, Envy 6500 |
| Antal per förpackning | 2 styck |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 160 sidor; 160 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 120 sidor; 120 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck/pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Kombinationspack; Kombinationspack |
| Produktens färg | Multifärg; Multifärg |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| HP segment | Premium Home; Premium Home |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 108 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Vikt | 60 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 121 mm |
| Låddjup | 43,5 mm |
| Förpackningens höjd | 205 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | 2 bläckpatroner |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 1080 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 134 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 1,15 kg (2.53 lbs) |
| Pallvikt (imperial) | 134 kg (295.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1064,3 mm (47.2 x 31.5 x 41.9") |