HP 70
röd - original - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet Z3100 Photo Printer-serien; HP DesignJet Z3100 Photo; HP DesignJet Z3100 Photo Printer-serien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle; Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Röd; Röd |
| OEM-kod | C9456A; C9456A |
| HP segment | Business; Business; Business |
| Ursprungsland | Singapore; Singapore; Singapore |
Vikt & dimension
| Bredd | 202 mm; 40 mm |
| Djup | 40 mm; 202 mm |
| Höjd | 129 mm; 129 mm |
| Vikt | 190 g; 190 g |
| Tommvikt | 52 g; 52 g; 52 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 202 mm; 202 mm |
| Låddjup | 40 mm; 40 mm |
| Förpackningens höjd | 129 mm; 129 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g; 230 g |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C; 15 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 15 - 35 ° C; 15 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80%; 20 - 80%; 20 - 80% |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 1680 styck; 1680 styck |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck; 20 styck |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 150 cm; 150 cm; 150 cm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,9 kg; 4,9 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 436 kg; 436 kg |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
| Pallstorlek (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm; 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Lager per lastpall | 6 styck; 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 84 styck; 84 styck |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Ink cartridge; Ink cartridge |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 14 styck; 14 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |