HP 711
3-pack - magenta - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien; HP DesignJet T120, T520; HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Magenta; Magenta; Magenta |
| OEM-kod | CZ135A; CZ135A; CZ135A |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia; Singapore, Malaysia |
Vikt & dimension
| Bredd | 114,8 mm; 114,8 mm |
| Djup | 45 mm; 45 mm |
| Höjd | 100,1 mm; 100,1 mm |
| Vikt | 180 g; 180 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 114,8 mm; 114,8 mm |
| Låddjup | 45 mm; 45 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm; 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g; 180 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda; Låda |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C; 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90%; 10 - 90% |
Logistikdata
| Stackningsantal för lastpall | 2 styck; 2 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,59 kg; 4,59 kg |
| Produkter per lastpall | 2304 styck; 2304 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck; 24 styck; 24 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm; 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 460,6 kg; 460,6 kg |
| Antal per förpackning | 3 styck; 3 styck; 3 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpall | 96 styck; 96 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck; 6 styck |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 3 bläckpatroner; 3 bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck; 16 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |