HP 711
cyan - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T120, T520; HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien; HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Cyan; Cyan; Cyan |
| OEM-kod | CZ130A; CZ130A; CZ130A |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia; Singapore, Malaysia |
Vikt & dimension
| Bredd | 114 mm; 114 mm |
| Djup | 126 mm; 126 mm |
| Höjd | 25 mm; 25 mm |
| Vikt | 60 g; 60 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 114 mm; 1140 mm; 114 mm |
| Låddjup | 1260 mm; 126 mm; 126 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm; 25 mm; 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g; 80 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda; Låda |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C; 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90%; 10 - 90% |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219 x 1016 x 1702 mm; 1219 x 1016 x 1702 mm; 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck; 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck; 120 styck; 120 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck; 10 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 517,9 kg; 642,3 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,15 kg; 4,15 kg; 4,15 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck; 50 styck; 50 styck |
| Produkter per lastpall | 6000 styck; 6000 styck; 6000 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck; 12 styck; 12 styck |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |