HP 711
svart - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T120, HP DesignJet, T520 ePrinter series; HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien; HP DesignJet T120- och HP DesignJet T520-ePrinter-serien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Svart; Svart; Svart |
| OEM-kod | CZ129A; CZ129A; CZ129A |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia; Singapore, Malaysia |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm; 119 mm |
| Djup | 126 mm; 126 mm |
| Höjd | 36 mm; 36 mm |
| Vikt | 90 g; 90 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 1190 mm; 119 mm; 119 mm |
| Låddjup | 126 mm; 1260 mm; 126 mm |
| Förpackningens höjd | 36 mm; 36 mm; 36 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g; 110 g; 110 g |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C; 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
Logistikdata
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck; 40 styck; 40 styck |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck; 1 styck |
| Produkter per lastpall | 4800 styck; 4800 styck; 4800 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219 x 1016 x 1956 mm; 1219 x 1016 x 1956 mm; 1219 x 1016 x 1956 mm |
| Lager per lastpall | 10 styck; 10 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 571 kg; 571 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,59 g; 4,59 kg; 4,59 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck; 120 styck; 120 styck |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck; 12 styck; 12 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |