HP 712
3-pack - cyan - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T210-, T230-, T250-, T630-, T650-skrivarserien; DesignJet T210, T230, T250, T630, T650; HP DesignJet T210-, T230-, T250-, T630-, T650-skrivarserien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Cyan; Cyan |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia; Singapore, Malaysia |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm; 119 mm |
| Djup | 46,2 mm; 46,2 mm |
| Höjd | 126 mm; 126 mm |
| Vikt | 170 g; 170 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 119 mm; 119 mm |
| Låddjup | 46,2 mm; 46,2 mm |
| Förpackningens höjd | 126 mm; 126 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 380 g; 380 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda; Låda |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C; 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
Logistikdata
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck; 24 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 706,2 kg; 706,2 kg |
| Pallvikt (imperial) | 706,2 kg (1557 lbs); 706,2 kg (1557 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck; 72 styck |
| Produkter per lastpall | 1728 styck; 1728 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck; 6 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1117,1 mm (48 x 40 x 44"); 1219,2 x 1016 x 1117,1 mm (48 x 40 x 44") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1117 mm; 1219,2 x 1016 x 1117 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,32 kg; 9,32 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Antal per förpackning | 3 styck; 3 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck; 12 styck |
| Innehåll i lådan | 3 bläckpatroner; 3 bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |