HP 746
kromröd - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet Z6, Z9; HP DesignJet Z6 skrivarserie, HP Designjet Z9 skrivarserie; HP DesignJet Z6 skrivarserie, HP Designjet Z9 skrivarserie |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Kromatisk röd; Kromatisk röd; Kromatisk röd |
| OEM-kod | P2V81A; P2V81A; P2V81A |
| HP segment | Business; Business; Business |
| Ursprungsland | Singapore; Singapore |
Vikt & dimension
| Bredd | 283 mm; 283 mm |
| Djup | 41 mm; 41 mm |
| Höjd | 118 mm; 118 mm |
| Vikt | 450 g; 450 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 283 mm; 283 mm |
| Låddjup | 41 mm; 41 mm |
| Förpackningens höjd | 118 mm; 118 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 510 g; 510 g |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 20 - 25 ° C; 20 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 55%; 40 - 55% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 8 - 90%; 8 - 90%; 8 - 90% |
Logistikdata
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| Ytterförpackningens längd | 218 mm; 218 mm; 218 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 91,9 cm; 91,9 cm; 91,9 cm |
| Ytterförpackningar per lastpall | 102 styck; 102 styck |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
| Lastpallens totalbredd | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
| Produkter per lastpall | 510 styck; 510 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm; 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,81 kg; 2,81 kg |
| Ytterförpackningens bredd | 298 mm; 298 mm; 298 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 304,4 kg; 304,4 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 304,4 kg (671 lbs); 304,4 kg (671 lbs) |
| Ytterförpackningens höjd | 132 mm; 132 mm; 132 mm |
| Lager per lastpall | 6 styck; 6 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2"); 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck; 5 styck |
Tekniska detaljer
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig; GHS07: Skadlig |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 17 styck; 17 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |