HP 774
kromröd - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet Z6810 Production skrivarserie, HP DesignJet Z6610 Production skrivare; HP DesignJet Z6810, Z6610; HP DesignJet Z6810 Production skrivarserie, HP DesignJet Z6610 Production skrivare |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Kromatisk röd; Kromatisk röd; Kromatisk röd |
| OEM-kod | P2W02A; P2W02A; P2W02A |
| HP segment | Business; Business; Business |
| Ursprungsland | Singapore; Singapore |
Vikt & dimension
| Bredd | 53,3 mm; 53,3 mm |
| Djup | 114,3 mm; 114,3 mm |
| Höjd | 264 mm; 264 mm |
| Vikt | 1 kg; 1 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 53,3 mm; 53,3 mm |
| Låddjup | 114,3 mm; 114,3 mm |
| Förpackningens höjd | 264 mm; 264 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,06 kg; 1,06 kg |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 20 - 25 ° C; 20 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 55%; 40 - 55% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 8 - 90%; 8 - 90%; 8 - 90% |
Logistikdata
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| Lastpallens totalbredd | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
| Ytterförpackningens längd | 278 mm; 278 mm; 278 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningens höjd | 248 mm; 248 mm; 248 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,2 kg; 11,2 kg |
| Lastpallens totalhöjd | 138,2 cm; 138,2 cm; 138,2 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
| Lager per lastpall | 5 styck; 5 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 295 mm; 295 mm; 295 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck; 60 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck; 10 styck |
| Produkter per lastpall | 600 styck; 600 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1381,8 mm (40 x 48 x 54.4"); 1016 x 1219,2 x 1381,8 mm (40 x 48 x 54.4") |
| Pallvikt (imperial) | 685 kg (1510.2 lbs); 685 kg (1510.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1381,76 mm; 1016 x 1219,2 x 1381,76 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 685 kg; 685 kg |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck; 12 styck |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig; GHS07: Skadlig |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |