HP 81
original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 och 5500ps Printer; HP Designjet 5000, 5000ps, 5500 och 5500ps Printer; HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Svart; Svart |
| OEM-kod | C4930A; C4930A |
| HP segment | Business; Business; Business |
| Ursprungsland | USA, Singapore; USA, Singapore; USA, Singapore |
Vikt & dimension
| Bredd | 320 mm; 320 mm |
| Djup | 55,9 mm; 55,9 mm |
| Höjd | 114,3 mm; 114,3 mm |
| Tommvikt | 270 g; 270 g; 270 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 114 mm; 114 mm |
| Låddjup | 56 mm; 56 mm |
| Förpackningens höjd | 320 mm; 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 950 g; 950 g |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 118,4 cm; 118,4 cm; 118,4 cm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm; 256,5 mm; 256,5 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 284,5 mm; 284,5 mm; 284,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 330,2 mm; 330,2 mm; 330,2 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Lastpallens bruttovikt | 703 kg; 703 kg |
| Lastpallens totallängd | 99,1 cm; 99,1 cm; 99,1 cm |
| Lastpallens totalbredd | 127,8 cm; 127,8 cm; 127,8 cm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1278 x 991 x 1184 mm; 1278 x 991 x 1184 mm |
| Produkter per lastpall | 600 styck; 600 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm; 1278 x 991 x 1184 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck; 60 styck |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |