HP 91
3-pack - ljus cyan - original - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP Designjet Z6100; HP Designjet Z6100 |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Färg | Ja; Ja |
| Skrivarfäger | Cyan; Cyan |
| OEM-kod | C9486A; C9486A |
| HP segment | Business; Business; Business |
| Ursprungsland | Singapore; Singapore; Singapore |
Vikt & dimension
| Vikt | 3 kg; 3 kg |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 289 x 216 x 143 mm; 289 x 216 x 143 mm |
| Förpackningens bredd | 216 mm; 289 mm |
| Låddjup | 216 mm; 289 mm |
| Förpackningens höjd | 143 mm; 143 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,39 kg; 3,39 kg |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C; 15 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 40 ° C; 5 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95%; 5 - 95% |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 206,4 kg; 206,4 kg; 206,4 kg |
| Pallstorlek (EU) | 1219 x 1016 x 569 mm; 1219 x 1016 x 569 mm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 569 mm; 1219 x 1016 x 569 mm |
| Produkter per lastpall | 51 styck; 51 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 51 styck; 51 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck; 3 styck |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm; 101,6 cm; 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 56,9 cm; 56,9 cm; 56,9 cm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm; 121,9 cm; 121,9 cm |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 17 styck; 17 styck |
| Innehåll i lådan | 3 ink cartridges |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
| Antal per låda | 1 styck; 1 styck |