HP Originale 912-blækpatroner, sort/cyan/magenta/gul, 4 stk.
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 912-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 8010e, 8012, 8014, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8022, 8023, 8024, 8025; HP 912-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 8010e, 8012, 8014, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8022, 8023, 8024, 8025 |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3; 3 |
| Volym svart patron | 6,5 ml; 6,5 ml |
| Volym färgpatron | 4 ml; 4 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 250 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 315 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Kombinationspack; Kombinationspack |
| Ursprungsland | Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 124 mm |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 150 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig; GHS07: Skadlig |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion; H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1060 mm |
| Produkter per lastpall | 528 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 24 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 120,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 16 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,2 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |