HP 950
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 950-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640; HP 950-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 1000 ml; 1000 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Ursprungsland | Kina, Singapore, Malaysia |
| Antal per låda | 1 styck; 1 styck |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm |
| Djup | 126 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Vikt | 90 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 119 mm |
| Låddjup | 126 mm |
| Förpackningens höjd | 36 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Produkter per lastpall | 4400 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 110 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 11 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 574 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,32 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 4,32 kg; 4,32 kg |
| Produkter per större ytterförpackning | 40 styck; 40 styck |
| Stackningsantal för lastpall | 2 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,31 kg (9.51 lbs); 4,31 kg (9.51 lbs) |