HP 980
magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 980-bläckpatroner fungerar med:; HP 980-bläckpatroner fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1; 1 |
| Antal sidor med färgpatron | 6600 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | D8J08A; D8J08A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 241,7 mm |
| Djup | 28,7 mm |
| Höjd | 71,6 mm |
| Vikt | 180 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 241,7 mm |
| Låddjup | 28,7 mm |
| Förpackningens höjd | 71,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1895 mm |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 22 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 923 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck; 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,05 kg; 5,05 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 24 styck; 24 styck; 60 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 8 styck; 8 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 923 kg; 923 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1895,1 mm (48 x 40 x 74.6"); 1219,2 x 1016 x 1895,1 mm (48 x 40 x 74.6") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 5,04 kg (11.1 lbs); 5,04 kg (11.1 lbs) |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 5,05 kg; 5,05 kg; 2,45 kg |
| Pallstorlek (EU) | 1219,2 x 1016 x 1895 mm; 1219,2 x 1016 x 1895 mm |
| Pallvikt (imperial) | 923 kg (2034.9 lbs); 923 kg (2034.9 lbs) |
| Produkter per lastpall (EU) | 4224 styck; 4224 styck |