HP 981Y
Extra lång livslängd - magenta - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare; Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 981 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650; HP 981 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1; 1 |
| Volym färgpatron | 183 ml; 183 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 16000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | L0R14A; L0R14A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 100%; 0 - 100% |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 350 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 220 mm |
| Låddjup | 52 mm |
| Förpackningens höjd | 48 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 380 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
| Driftcykel per månad | 16000 sidor per månad; 16000 sidor per månad |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1568 mm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm; 121,9 cm |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm; 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 156,8 cm; 156,8 cm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 790,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 16 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,3 kg |
| Pallvikt (imperial) | 790,5 kg (1742.7 lbs); 790,5 kg (1742.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1567,9 mm (48 x 40 x 61.7"); 1219,2 x 1016 x 1567,9 mm (48 x 40 x 61.7") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 6,3 kg (13.9 lbs); 6,3 kg (13.9 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |