HP 981Y
Extra lång livslängd - svart - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift; Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | HP 981 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650; HP 981 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 185 ml; 343,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 20000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 100%; 0 - 100% |
Vikt & dimension
| Bredd | 224 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Vikt | 690 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 224 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 54 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 740 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
| Driftcykel per månad | 20000 sidor per månad; 16000 sidor per månad |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1934 mm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm; 121,9 cm |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm; 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 193,4 cm; 155 cm |
| Produkter per lastpall | 1092 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 91 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 13 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 867,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,15 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1934 mm (48 x 40 x 76.1"); 1219,2 x 1016 x 1934 mm (48 x 40 x 76.1") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 867,7 kg (1913 lbs); 867,7 kg (1913 lbs) |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 9,15 kg (20.2 lbs); 9,15 kg (20.2 lbs) |