HP 982X
Lång livslängd - gul - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 982 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P779 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77650, E77660 HP PageWide Pro E77650, E77660; HP 982 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P779 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77650, E77660 HP PageWide Pro E77650, E77660 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1; 1 |
| Antal sidor med färgpatron | 16000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | T0B29A; T0B29A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 52,1 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 370 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 220 mm |
| Låddjup | 52,1 mm |
| Förpackningens höjd | 48 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 400 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1567,2 mm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 827,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 16 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,61 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1567,2 mm (48 x 40 x 61.7"); 1219,2 x 1016 x 1567,2 mm (48 x 40 x 61.7") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 6,6 kg (14.6 lbs); 6,6 kg (14.6 lbs) |
| Pallvikt (imperial) | 827,1 kg (1823.4 lbs); 827,1 kg (1823.4 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |