HP 982X
Lång livslängd - svart - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 982 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P779 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77650, E77660 HP PageWide Pro E77650, E77660; HP 982 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 765, 780, 785, E75160, E77650, E77660, P779 HP PageWide Enterprise 780, 785 HP PageWide Flow E77650, E77660 HP PageWide Pro E77650, E77660 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 20000 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög; Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | T0B30A; T0B30A |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 217,2 mm |
| Djup | 48,3 mm |
| Höjd | 99,3 mm |
| Vikt | 670 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 217,2 mm |
| Låddjup | 48,3 mm |
| Förpackningens höjd | 99,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 720 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1932,9 mm |
| Produkter per lastpall | 1260 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 105 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 15 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 970,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,91 kg |
| Pallvikt (imperial) | 969,4 kg (2137.2 lbs); 969,4 kg (2137.2 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1932,9 mm (48 x 40 x 76.1"); 1219,2 x 1016 x 1932,9 mm (48 x 40 x 76.1") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 8,9 kg (19.6 lbs); 8,9 kg (19.6 lbs) |