HP 991X
Lång livslängd - svart - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 991 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 755, 774, 779 HP PageWide Pro 750, 772, 777; HP 991 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 755, 774, 779 HP PageWide Pro 750, 772, 777 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 375 ml; 375 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 20000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | M0K02AE; M0K02AE |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 217,2 mm |
| Djup | 48,2 mm |
| Höjd | 99,2 mm |
| Vikt | 670 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 217,2 mm |
| Låddjup | 48,2 mm |
| Förpackningens höjd | 99,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 720 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1934 mm |
| Produkter per lastpall | 1260 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 105 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 15 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 969,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,9 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |