HP
svart - kompatibel - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| BCP bubbelgrafikfärg | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Volym svart patron | 18 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | C6602A; C6602A |
| Ursprungsland | USA, Malaysia |
| Antal per låda | 1 styck |
| HP segment | Litet medelstort företag |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 101,6 mm |
| Djup | 88,9 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 102 x 89 x 51 mm |
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 89 mm |
| Förpackningens höjd | 51 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
Övrigt
| Produktstorlek (BxDxH) | 102 x 89 x 51 mm |
| UNSPSC-kod | 441031052 |
| Detaljhandel endast | N |
Logistikdata
| Ytterkartongens förpackningsstorlek (B x D x H) | 508 x 178 x 127 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219 x 1016 x 1168 mm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 116,8 cm |
| Produkter per lastpall | 6720 styck; 6720 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 112 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck; 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 14 styck; 14 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 358,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck; 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,04 kg; 3,04 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,04 kg; 3,04 kg |
| Pallstorlek (EU) | 1219 x 1016 x 1168 mm; 1219 x 1016 x 1168 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 2 styck |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck; 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,04 kg (6.7 lbs); 3,04 kg (6.7 lbs) |