HP 761
mörkgrå - original - DesignJet - bläckpatron
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T7100-skrivare; HP DesignJet T7100-skrivare för svartvitt; HP DesignJet T7200 Production Printer; HP DesignJet T7100; HP DesignJet T7100-skrivare; HP DesignJet T7100-skrivare för svartvitt; HP DesignJet T7200 Production Printer |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Grå; Grå; Mörkgrå |
| OEM-kod | CM996A; CM996A; CM996A |
| Ursprungsland | Singapore; Singapore |
Vikt & dimension
| Bredd | 174 mm; 174 mm |
| Djup | 114 mm; 114 mm |
| Höjd | 53 mm; 53 mm |
| Vikt | 570 g; 570 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 174 mm; 174 mm |
| Låddjup | 114 mm; 114 mm |
| Förpackningens höjd | 53 mm; 53 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 630 g; 630 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda; Låda |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 20 - 25 ° C; 20 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 55%; 40 - 55% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 8 - 90%; 8 - 90%; 8 - 90% |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 800 styck; 800 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6.68 kg; 6,68 kg; 6,68 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck; 80 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck; 10 styck; 10 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219 x 1016 x 1109 mm; 1219 x 1016 x 1109 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 549,4 kg; 549.39 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck; Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Lager per lastpall | 4 styck; 4 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck; 20 styck |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
Övrigt
| Antal per låda | Ja; Ja; 1 styck |
| UNSPSC-kod | 441031052 |