HP 933
cyan - original - blækpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 933-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6100, 6700, 7110, 7610; HP 933-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6100, 6700, 7110, 7610 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal färgpatroner | Ja; Ja |
| Volym färgpatron | 4 ml; 4 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 330 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Enpack; Enpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 50 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 94 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 124 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Safety regulation & standards
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 904 mm; 1200 x 800 x 904 mm |
| Produkter per lastpall | 1520 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 19 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 108,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,16 kg |
| Stackningsantal för lastpall | 2 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 1,16 kg (2.55 lbs); 1,16 kg (2.55 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |