Brother LC1220RBWBP
gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC1220RBWBP
EAN: 5014047562907
Artikelnummer: 238358
Brother LC1220RBWBP
Brother LC1220RBWBP
Brother LC1220RBWBP
Brother LC1220RBWBP
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC1220RBWBP
EAN: 5014047562907
Artikelnummer: 238358
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(645,60 exkl. moms)
(645,60 exkl. moms)
Produktnummer: LC1220RBWBP
Vibrerande Färger och Säker Prestanda – Brother LC1220RBWBP Original Bläckpatroner
Egenskaper
Typ av färgat bläck Pigmentbaserat bläck
Antal per förpackning 3 styck
Antal färgpatroner 3
Antal sidor med färgpatron 300 sidor
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Cyan, Magenta, Gul
Brand kompatibilitet Brother
Typ av leverans Flerpack
Ursprungsland Malaysia
Vikt & dimension
Bredd 65 mm
Djup 122 mm
Höjd 178 mm
Vikt 136 g
Förpackning
Vikt inkl. förpackning 177 g
Övrigt
Produktstorlek (BxDxH) 67 x 122 x 178 mm
Logistikdata
Lastpallens totalhöjd 16,4 cm
Produkter per lastpall 992 styck
Ytterförpackningar per lastpall 248 styck
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 31 styck
Lastpallens bruttovikt 185,4 kg
Lastpallstyp 1200 x 1000 mm