Produktnummer: LC123BKBP2
EAN: 5014047563164
Artikelnummer: 574052
Brother LC123BK
Brother LC123BK
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC123BKBP2
EAN: 5014047563164
Artikelnummer: 574052
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(760,00 exkl. moms)
(760,00 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC123BKBP2
Brother LC123BK - 2-pack - Lång livslängd - svart - original - bläckpatron
Beställ idag och ta ditt bläckpatron-innehav till nästa nivå!
Egenskaper
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Kompatibilitet DCP-J4110DW
Antal per förpackning 2 styck
Antal svarta bläckpatroner 2
Antal sidor med svart bläckpatron 600 sidor
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Brother
Typ av leverans Tvåpack
Ursprungsland Filippinerna
Vikt & dimension
Bredd 56 mm
Djup 123 mm
Höjd 179 mm
Vikt 106 g
Förpackning
Vikt inkl. förpackning 162 g
Förpackningstyp Blåsa
Logistikdata
Lastpallens totalhöjd 16,5 cm
Produkter per lastpall 1216 styck
Ytterförpackningar per lastpall 304 styck
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 38 styck
Lastpallens bruttovikt 196,4 kg
Harmonized System (HS)-kod 84439990
Lastpallstyp 1200 x 1000 mm