Produktnummer: LC125XLRBWBPDR
EAN: 5014047563355
Artikelnummer: 486313
Brother LC125XL Rainbow Pack
Brother LC125XL Rainbow Pack
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC125XLRBWBPDR
EAN: 5014047563355
Artikelnummer: 486313
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(901,60 exkl. moms)
(901,60 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: LC125XLRBWBPDR
Beställ Brother LC125XL Regnbågspaket idag och se skillnaden i kvalitet själv!
Beställ idag för högkvalitativa utskrifter och lång livslängd!
Egenskaper
Typ av färgat bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Kompatibilitet MFC-J4710DW
Antal per förpackning Ja
Antal svarta bläckpatroner Ja
Antal färgpatroner 3
Antal sidor med svart bläckpatron 1200 sidor
Antal sidor med färgpatron 1200 sidor
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart, Cyan, Magenta, Gul
Brand kompatibilitet Brother
Typ av leverans Flerpack
Ursprungsland Filippinerna
Vikt & dimension
Bredd 270 mm
Djup 75 mm
Höjd 420 mm
Vikt 120 g
Förpackning
Förpackningens bredd 180 mm
Låddjup 125 mm
Förpackningens höjd 70 mm
Vikt inkl. förpackning 160 g
Förpackningstyp Blåsa
Logistikdata
Lastpallens totalhöjd 16,7 cm
Produkter per lastpall 992 styck
Ytterförpackningar per lastpall 248 styck
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 31 styck
Lastpallens bruttovikt 196,8 kg
Lastpallstyp 1200 x 1000 mm