Produktnummer: BRP1D600110
EAN: 5014047600623
Artikelnummer: F21645880
Brother Premium
Brother Premium
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRP1D600110
EAN: 5014047600623
Artikelnummer: F21645880
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 30/05-2026
(2.614,40 exkl. moms)
(2.614,40 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRP1D600110
Köp Brother Premium Färgband idag och upptäck en ny nivå av utskriftskvalitet och prestanda!
Prestanda
Skrivarfäger Svart
Utskriftsteknologi Termal transfer
Produktens färg Svart
Ursprungsland Spanien
Brand kompatibilitet Brother
Tekniska detaljer
Lastpallstyp 800 x 1200 mm
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 13 styck
Vikt & dimension
Bredd 75 mm
Djup 75 mm
Höjd 110 mm