Produktnummer: BSP1D600110
EAN: 5014047600586
Artikelnummer: F21645931
Brother Premium
Brother Premium
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BSP1D600110
EAN: 5014047600586
Artikelnummer: F21645931
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 30/05-2026
(1.510,40 exkl. moms)
(1.510,40 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BSP1D600110
Brother Premium - Svart Färgband (Paket om 6)
Prestanda
Skrivarfäger Svart
Utskriftsteknologi Termal transfer
Produktens färg Svart
Ursprungsland Spanien
Brand kompatibilitet Brother
Tekniska detaljer
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 13 styck
Lastpallstyp 800 x 1200 mm
Vikt & dimension
Bredd 85 mm
Djup 85 mm
Höjd 110 mm