Produktnummer: BRP1D450110
EAN: 5014047600616
Artikelnummer: F21484461
Brother Premium
Brother Premium
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRP1D450110
EAN: 5014047600616
Artikelnummer: F21484461
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 30/05-2026
(2.615,20 exkl. moms)
(2.615,20 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRP1D450110
Köp Brother Premium 8-pack svart och färgband för bästa utskriftskvalitet
Bli en mästare på utskriftskvalitet genom att köpa Brother Premium 8-pack svarta och färgband idag!
Prestanda
Skrivarfäger Svart
Utskriftsteknologi Termal transfer
Produktens färg Svart
Ursprungsland Spanien
Brand kompatibilitet Brother
Tekniska detaljer
Lager per lastpall 8 styck
Lastpallstyp 800 x 1200 mm
Ytterförpackningar per lastpallslager 13 styck
Vikt & dimension
Bredd 70 mm
Djup 70 mm
Höjd 110 mm