Produktnummer: BRS1D600110
EAN: 5014047600609
Artikelnummer: F21645907
Brother Standard
Brother Standard
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRS1D600110
EAN: 5014047600609
Artikelnummer: F21645907
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 03/06-2026
(2.307,20 exkl. moms)
(2.307,20 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRS1D600110
”Färgstarka utskrifter med Brother Standard - svart färgband (paket om 6)”
Prestanda
Skrivarfäger Svart
Utskriftsteknologi Termal transfer
Produktens färg Svart
Ursprungsland Spanien
Brand kompatibilitet Brother
Tekniska detaljer
Ytterförpackningar per lastpallslager 13 styck
Lastpallstyp 800 x 1200 mm
Lager per lastpall 8 styck
Vikt & dimension
Bredd 80 mm
Djup 80 mm
Höjd 110 mm