Produktnummer: BRS1D450110
EAN: 5014047600593
Artikelnummer: F21484457
Brother Standard
Brother Standard
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRS1D450110
EAN: 5014047600593
Artikelnummer: F21484457
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 28/05-2026
(2.315,20 exkl. moms)
(2.315,20 exkl. moms)
Tillverkare: Brother
Produktnummer: BRS1D450110
Prestanda
Skrivarfäger Svart
Utskriftsteknologi Termal transfer
Produktens färg Svart
Ursprungsland Spanien
Brand kompatibilitet Brother
Tekniska detaljer
Lager per lastpall 8 styck
Ytterförpackningar per lastpallslager 13 styck
Lastpallstyp 800 x 1200 mm
Vikt & dimension
Bredd 70 mm
Djup 70 mm
Höjd 110 mm