Brother TN3610XL
Lång livslängd - svart - original - tonerkassett
Tillverkare: Brother
Produktnummer: TN3610XL
EAN: 4977766819879
Artikelnummer: F24566729
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Brother TN3610XL
Tillverkare: Brother
Produktnummer: TN3610XL
EAN: 4977766819879
Artikelnummer: F24566729
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.428,00 exkl. moms)
(2.428,00 exkl. moms)
Produktnummer: TN3610XL
Brother TN3610XL - Lång livslängd - svart - original - tonerkassett
Egenskaper
Kompatibilitet HL-L6210DW
Antal per förpackning Ja
Svart toner, sidkapacitet 25000 sidor
Modell Original
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Brother
Typ av leverans Enpack
Ursprungsland Vietnam
Vikt & dimension
Bredd 150 mm
Djup 249 mm
Höjd 361 mm
Vikt 980 g
Förpackning
Vikt inkl. förpackning 1,55 kg
Logistikdata
Ytterförpackningar per lastpallslager 4 styck
Ytterförpackningar per lastpall 24 styck
Lager per lastpall 6 styck
Produkter per lastpall 72 styck
Lastpallens totalhöjd 17,7 cm
Lastpallens bruttovikt 356,4 kg
Lastpallstyp 800 x 1200 mm