Canon PG-575
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Kompatibilitet | PIXMA TS3550i, PIXMA TS3551i, PIXMA TR4750i, PIXMA TR4751i |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta bläckpatroner | Ja |
| Volym svart patron | 6,2 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 100 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Canon |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Japan |
| Produktens färg | Svart |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 86 mm |
| Förpackningens höjd | 56 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 163 g |