Canon PGI-9PC
foto-cyan - original - bläcktank
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | PIXMA Pro 9000/9500, PIXMA MX/7000/7600 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal sidor med färgpatron | 393 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Fotocyan |
| Ursprungsland | Japan |
| Färg | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 135 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |