Epson 102
magenta - original - bläcktank
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | Ja |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Magenta; Magenta |
| Volym färgpatron | 70 ml; 70 ml |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift; Bläckstråleutskrift |
| OEM-kod | C13T03R340; C13T03R340 |
| Brand kompatibilitet | Epson; Epson |
| Kompatibilitet | - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2700; - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2700 |
| Ursprungsland | Filippinerna; Filippinerna |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 58 mm; 58 mm |
| Låddjup | 175 mm; 175 mm |
| Förpackningens höjd | 58 mm; 58 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g; 133 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Tekniska detaljer
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946643540 |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,72 kg; 4.72 kg |
| Ytterförpackningens bredd | 310 mm; 310 mm |
| Produkter per lastpall | 1350 styck; 1350 styck |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm; 150 mm |
| Lastpallens bruttovikt | Nej; 0 g |
| Ytterförpackningens längd | 480 mm; 480 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck; 30 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946643540 |
| Lastpallsvikt (UK) | Nej; 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 1890 styck; 1890 styck |