Produktnummer: C13T26014012
EAN: 8715946625546
Artikelnummer: 1027941
Epson 26
Epson 26
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T26014012
EAN: 8715946625546
Artikelnummer: 1027941
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(482,40 exkl. moms)
(482,40 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T26014012
Epson 26 - Original Svart Bläckpatron för högkvalitativa utskrifter!
Köp Epson 26 Original Svart Bläckpatron nu för kristallklara utskrifter!
Egenskaper
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Antal per förpackning Ja
Antal svarta bläckpatroner Ja
Volym svart patron 6,2 ml
Antal sidor med svart bläckpatron 220 sidor
Modell Original
Bläckpatron kapacitet Standardavkastning
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T26014012
Ursprungsland Indonesien
Förpackning
Förpackningens bredd 102 mm
Låddjup 43 mm
Förpackningens höjd 150 mm
Vikt inkl. förpackning 55 g
Förpackningstyp Blåsa
Övrigt
Certifiering CE
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 80 cm
Lastpallens totallängd 120 cm
Lastpallens totalhöjd 39 cm
Produkter per lastpall 2040 styck
Lastpallens bruttovikt Nej
Ytterförpackningens bredd 102 mm
Ytterförpackningens längd 260 mm
Ytterförpackningens höjd 146 mm