Epson 33
foto-svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta bläckpatroner | Ja |
| Volym svart patron | 4,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 200 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Fotosvart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T33414012 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 26 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 34 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39 cm |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Lastpallens bruttovikt | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | Nej |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946626529 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | Nej |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |