Epson 34XL
XL - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce Pro WF-3725DWF - WorkForce Pro WF-3720DWF |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta bläckpatroner | Ja |
| Volym svart patron | 16,3 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1100 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T34714010 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 103 mm |
| Låddjup | 255 mm |
| Förpackningens höjd | 149 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 2040 styck |
| Lastpallens bruttovikt | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | Nej |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946632575 |
| Lastpallsvikt (UK) | Nej |
| Produkter per lastpall (UK) | 2040 styck |
| Produkter per lastpallslager | 204 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 204 styck |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |