Epson 502XL
hög kapacitet - cyan - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | Ja |
| Volym färgpatron | 6.4 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 470 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T02W24020 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 26 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 420 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 800 mm |
| Lastpallens totallängd | 1200 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 2000 mm |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946652993 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 1000 mm |
| Lastpallslängd (UK) | 1200 mm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2000 mm |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |