Epson Multipack 29XL EasyMail
4-pack - XL - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | Ja |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 11.3 ml |
| Volym färgpatron | 6.4 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T29964511 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 195 mm |
| Låddjup | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 800 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 400 mm |
| Ytterförpackningens längd | 455 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 250 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6.76 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946656748 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 800 styck |
| Produkter per lastpallslager | 160 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 160 styck |