Produktnummer: C13T33374510
EAN: 8715946616193
Artikelnummer: 959422
Epson Multipack 33
Epson Multipack 33
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T33374510
EAN: 8715946616193
Artikelnummer: 959422
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(991,20 exkl. moms)
(991,20 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T33374510
Epson Multipack 33 - Original Bläckpatroner
Köp nu för högpresterande utskrifter!
Egenskaper
Typ av färgat bläck Färgbaserat bläck
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Antal per förpackning 1 styck
Antal svarta bläckpatroner 2
Antal färgpatroner 3
Volym svart patron 6.4 ml
Volym färgpatron 4.5 ml
Modell Original
Bläckpatron kapacitet Standardavkastning
Skrivarfäger Svart, Fotosvart, Cyan, Magenta, Gul
Brand kompatibilitet Epson
Typ av leverans Flerpack
OEM-kod C13T33374510
Ursprungsland Indonesien
Förpackning
Förpackningens bredd 195 mm
Låddjup 320 mm
Förpackningens höjd 35 mm
Vikt inkl. förpackning 208 g
Förpackningstyp Låda
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 800 mm
Lastpallens totallängd 1200 mm
Lastpallens totalhöjd 1350 mm
Produkter per lastpall 384 styck
Lastpallens bruttovikt 0 g
Ytterförpackningens bredd 398 mm
Ytterförpackningens längd 456 mm
Ytterförpackningens höjd 337 mm
Produkter per ytterförpackning 24 styck
Ytterförpackningens bruttovikt 0 g
Harmonized System (HS)-kod 84439990
Lastpallsbredd (UK) 1000 mm
Lastpallslängd (UK) 1200 mm
Lastpallshöjd (UK) 1350 mm