Epson T0596
lys magenta - original - blækpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Stylus Photo R2400 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | Ja |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Ljus Magenta |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T05964010 |
| Ursprungsland | Kina |
| Färg | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 246 mm |
| Djup | 116 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 58 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 800 mm |
| Lastpallens totallängd | 1200 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 1305 mm |
| Produkter per lastpall | 2400 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 48 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 1000 mm |
| Lastpallslängd (UK) | 1200 mm |
| Lastpallshöjd (UK) | 1305 mm |
| Produkter per lastpall (UK) | 2400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 240 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 240 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |