Produktnummer: C13T06114010
EAN: 8715946360140
Artikelnummer: F2983099
Epson T0611
Epson T0611
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T06114010
EAN: 8715946360140
Artikelnummer: F2983099
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(1.095,20 exkl. moms)
(1.095,20 exkl. moms)
Tillverkare: EPSON
Produktnummer: C13T06114010
Epson T0611 svart original bläckpatron - hög kvalitet till dina utskrifter
Beställ din Epson T0611 bläckpatron idag och förbättra kvaliteten på dina utskrifter
Egenskaper
Typ av svart bläck Pigmentbaserat bläck
Utskriftsteknologi Bläckstråleutskrift
Antal per förpackning 1 styck
Antal svarta bläckpatroner Ja
Volym svart patron 8 ml
Modell Original
Typ av bläck Pigmentbaserat bläck
Skrivarfäger Svart
Brand kompatibilitet Epson
OEM-kod C13T06114010
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 246 mm
Djup 116 mm
Höjd 145 mm
Vikt 53 g
Förpackning
Förpackningens bredd 30 mm
Låddjup 140 mm
Förpackningens höjd 110 mm
Förpackningstyp Blåsa
Övrigt
Certifiering CE
Logistikdata
Lastpallens totalbredd 800 mm
Lastpallens totallängd 1200 mm
Lastpallens totalhöjd 1610 mm
Produkter per lastpall 2400 styck
Ytterförpackningens bredd 120 mm
Ytterförpackningens längd 260 mm
Ytterförpackningens höjd 146 mm